Poradna

Nevíte si rady s výběrem nějakého sortimentu z naší nabídky? Případně hledáte odpovědi, které souvisí s používáním našich výrobků? Jste na správném místě.

 

jak vybrat sáňky a bobyJak vybrat dětské sáňky a boby

Co se vám vybaví jako první, když přijde řeč na zimní radovánky? Je to vzpomínka na bezstarostné dětství, kdy jste nedočkavě vyhlíželi první sněhovou nadílku a s partou kamarádů pak nadšeně sjížděli okolní kopce na sáňkách, bobech či na čemkoli, co bylo po ruce, až do úplného vyčerpání?

Určitě ano, protože sáňky jsou jednoznačně symbolem zimy a k dovádění na sněhu tento skvělý vynález zkrátka patří.

Číst dále

 

 

jak vybrat běžecký pás do bytuJak vybrat běžecký pás

Protažené šlachy, zpevněné svaly na nohou, posílené srdce a miliony vyplavených endorfinů navrch. Sice ještě vydýcháváte poslední metry dnešní trasy, ale na rtech už vám hraje spokojený úsměv. Po těle se rozlévá hřejivý pocit. Kilometr v běhu konečně dáváte pod 7 minut.

Škoda jen, že to fitko, kam teď v zimě chodíte trénovat na běžecký pás, je dost z ruky. A jaro a běhání venku v nedohlednu. Možná je na čase pořídit si vlastní běžecký trenažér domů.

Číst dále

 

 

jak vybrat elektroskútr - motorkuJak vybrat elektroskútr

Přestalo vás bavit komplikované dojíždění do práce v přecpané MHD nebo spoléhání se na linkové autobusy, které vás z vesnice do nejbližšího města dopraví jen párkrát za den? Rozhodli jste se pro komfortnější řešení a pořídit si k těmto účelům ekologický a spolehlivý elektrický skútr?

Připravili jsme pro vás malého „nákupního rádce“, který vám pomůže zorientovat se v dostupných možnostech.

Číst dále