Ceník poštovného

 • Přepravní služba DPD / GEIS hodnota objednávky do 1.000 Kč - 89 Kč
 • Přepravní služba DPD / GEIS hodnota objednávky nad 1.000 Kč - ZDARMA
 • Osobní odběr možný pouze po telefonické domluvě na provozovně Lounská 891, 438 01 Žatec ZDARMA

Zaslání zboží

 • Přepravní služba - DPD / GEIS - doručení do tří pracovních dnů od obdržení a potvrzení objednávky.

Při platbě bankovním převodem do tří dnů od připsání platby na účet.

 • Osobní odběr - po telefonické domluvě:  Po - PÁ 7:00 - 15:00
  Objednané zboží je možné po telefonické domluvě osobně vyzvednout na adrese: Lounská 891, 438 01 Žatec tel: +420 415 679 550 - možná platba pouze platební kartou .

Výdejní místo pro osobní odběr neslouží jako vzorková prodejna!

Platba za zboží

 • Dobírkou – zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka přepravní společnost při převzetí.
 • Bankovním převodem – možnost platby převodem na účet prodejce u české spořitelny 1020072399/0800. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky nebo faktury . Po připsání platby na účet bude zásilka odeslána.

ESSOX | Kariéra u úvěrové společnosti | VímVíc.cz

 • Na splátky   -  úvěr zajistí společnost ESSOX  zastoupená panem Michal Blum, tel: +420 604 298 523, email: info@ecocentrum.cz  ECOCENTRUM s.r.o., IČ: 01596306, DIČ: CZ01596306 certifikát ke stažení

Platební brána ComGate

 • Platby online

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate . Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

     - Platba kartou  

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

     - Platba platebními tlačítky bank

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail:  platby-podpora@comgate.cz
Tel:   +420 228 224 267

Objednané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443–446 obch. z., resp. § 601 obch. z.  

Nevyzvednuté zboží

Při nevyzvednutí odeslané zásilky vzniká prodávajícímu nárok na úhradu dopravného (poštovného) ve skutečně uhrazené výši (dopravci, poště). Opakované odeslání zásilky je po dohodě možné. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat náhradu s tím spojených nákladů.